Novinky

HEATED.DEFENSE

Bezoplachová pěna chránící vaše vlasy při foukání, žehlení nebo kulmování.

Poskytuje extrémní tepelný štít do 232°C.

Ingredience:

Hydrolyzovaná Quinoa udržuje vlhkost, posiluje vlasy a vytváří tak ochrannou bariéru.

Organický jojobový a ricinový olej podporuje přirozenou obranyschopnost proti poškození vlasů

KILLER.WAVES

Zvýrazňovač vln pro jemné vlasy

Beztížný sprej pro zvýraznění vln jemných, vlnitých nebo kudrnatých vlasů, který dodává vlasům hustotu. Definuje a odděluje vlny a zároveň odstraňuje krepatění. Obohacen o extrakt ze semen Baobabu pro zvýšení lesku a pružnosti. Můžete ho použít samostatně nebo jako součást každodenní rutiny pro vlnité a kudrnaté vlasy.

POUŽITÍ:
Nastříkejte na vlhké, ručníkem vysušené vlasy a upravte dle potřeby.

VLASTNOSTI A VÝHODY:
Vylepšuje a zdokonaluje vlnité a kudrnaté vlasy. Eliminuje krepatění. Pečuje při stylingu. Nezatěžuje vlasy. Ideální pro jemné a poškozené vlnité nebo kudrnaté vlasy.

HLAVNÍ INGREDIENCE:
Biotinoylový tripeptid – 1 Zajišťuje pevnost vlasů a vytváří ochranný štít.
Květy ibišku Pomáhájí obnovit vnitřní i vnější vrstvu vlasu a tím dodávají vlasům lesk.
Olej ze semen Baobabu Poskytuje vlasům hydrataci a ošetřující účinky pro lepší elasticitu vlasu.
Lístky Cesmíny paraguajské plné antioxidantů a kofeinu podporují odolnost a ochranu.

NOVÉ EKOLOGICKÉ OBALY KEVIN.MURPHY

KEVIN.MURPHY společně s organizací Pack Tech začíná recyklovat mořský odpad a přeměňovat ho tak v ekologické obaly pro své výrobky! 

Začátkem roku 2019 mění obaly vyrobené z recyklovaného plastu za obaly vyrobené ze stoprocentního odpadního plastu vytaženého z oceánu. Tím přispívá k odstranění 260 tun oceánského odpadu ročně ( = 14,6 milionu plastových lahví na vodu).

Znečištění plasty v našich oceánech je jednou z největších krizí životního prostředí této doby. Každou minutu je vyprázdněn jeden odpadní vůz plný plastů do oceánu a předpokládá se, že v roce 2050 bude v oceánu více plastu než ryb ( dle hmotnosti). 

Toto rozhodnutí vzniklo v souladu s The Heart of KEVIN.MURPHY, což je nezisková rada společnosti, která financuje charitativní organizace se zaměřením na lidské a environmentální otázky.

“Doufáme, že se k nám přidáte do boje, abychom udrželi naši krásnou planetu neporušenou pro příští generace.” 

 

COLOURING.ANGELS

Péče rozjasňující a posilující barvu

Tento “barevný lesk na vlasy” obnovuje a zvýrazňuje odstíny zejména blond a melírovaným vlasům. Zvýrazňuje ale také hnědé a tmavší barevné odstíny.
 
Díky velkému zájmu o produkt BLONDE.ANGEL, KEVIN.MURPHY přichází s novou řadou obsahující čtyři barevné odstíny: SUGARED.ANGEL, COOL.ANGEL CRYSTAL.ANGEL a AUTUMN.ANGEL, které ale mohou být snadno smíchány a přizpůsobeny tak, aby vytvářely nekonečné množství odstínů, což umožňuje maximální kreativitu.
COLOURING.ANGELS lze používat pravidelně místo KEVIN.MURPHY kondicionérů pro výživu barvy a podporu lesku. Přípravky jsou určeny všem typům vlasů. Neničí původní barvu, naopak prodlužují její zářivost a lesk. 

Pigmenty byly vybrány tak, aby zlepšily vaše aktuální barevné tóny, neutralizovaly nechtěné tóny a zlepšily trvání barvy, aniž by se na vlasech usazovaly.

POUŽITÍ:

Nejprve mokré vlasy umyjte šampónem a použijte požadovaný přípravek řady COLOURING.ANGEL. Nechte působit 3-5 minut a opláchněte.

VLASTNOSTI A VÝHODY:

Bez sulfátu + bez parabenu + barevné pigmenty + tónování a posílení + neutralizace nežádoucích tónů + tvorba lesku + výživa s hydratací + ochrana + zářivý vzhled

HLAVNÍ INGREDIENCE:

Extrakt z olivových listů – Nahradí zdravé vlasové oleje poskytující vlasům základní hydrataci

Extrakt ze zeleného čaje – Zlepšuje pružnost vlasů a dodává hydrataci a ochranu

Olej z hroznových semínek – Skvělý zdroj kyseliny linolové, vlasy jej jednoduše absorbují a zlepší se tak zachování hydratace.

Pro koho je přípravek určen:

Zákazníky s blond, zesvětlenými nebo tmavými vlasy, kteří chtějí oživit, vylepšit nebo tónovat svou barvu a také hydratovat své vlasy a dodat jim lesk.

SUGARED.ANGEL – Péče posilující lesk krémové béžové barvy

COOL.ANGEL – Péče posilující lesk chladně popelavé barvy

CRYSTAL.ANGEL – Péče posilující lesk zářivě třpytivé barvy

AUTUMN.ANGEL – Péče posilující lesk meruňkově růžové barvy

RETOUCH.ME

SPREJ NA ODROSTY A KRYTÍ ŠEDIN

Tónující suchý sprej pro okamžité a diskrétní zbarvení a zakrytí odrostů nebo šedin. Obsahuje mikrojemné pigmenty, které se okamžitě vstřebávají bez toho, aniž by zatížily vlasy. K dispozici v černém, světle hnědém, tmavě hnědém nebo kaštanovém odstínu.

RETOUCH.ME je lehká směs ingrediencí, která je navržena tak, aby okamžitě a bezproblémově překryla odrosty a zároveň nebránila růstu nových vlasů.

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Krycí tónovací pigmenty. Mikrojemné pigmenty odrážející světlo, které drží až do dalšího mytí.

Pomerančový a mandarinkový peelingový olej. Vytváří přirozený lesk.

Vitamín E. Uchovává barevný pigment.

Kationtový polymer. Pomáhá pigmentům přilnout tam, kde je potřeba, a poskytuje přirozený lesk.